Administrator sieci (Specjalista IT)
Miejsce pracy: Olsztyn
Twój zakres obowiązków:
  • administracja siecią LAN i WAN
  • administracja łączami teleinformatycznymi i urządzeniami w placówkach banku
  • administracja Data Center (zasilanie, okablowanie, szafy RACK)
  • uzgadnianie projektów okablowania strukturalnego w obiektach
  • administracja urządzeniami zapewniającymi podtrzymanie zasilania jak urządzenia UPS , SZR oraz zabezpieczeniami
  • administracja centralnym systemem backupu, backup plików, baz danych
  • administracja systemem do backupu środowisk wirtualnych
  • udział w projektach rozwojowych realizowanych przez Bank
Nasze wymagania:
  • dobra znajomość rozwiązań Cisco
  • dobra znajomość zagadnień backupu serwerów zarówno fizycznych jak i wirtualnych, baz danych
  • umiejętność pracy pod presją czasu i użytkowników
  • zdolności organizacyjne i analityczne
  • komunikatywność i umiejętność współpracy z innymi
  • umiejętność szybkiego uczenia się i poznawania nowych technologii informatycznych
Mile widziane:
  • znajomość systemów monitorowania usług: Zabbix itp.
  • Znajomość rozwiązań central telefonicznych analogowych i SIP (VoIP, softphony)
  • Znajomość systemów zabezpieczających typu firewall, Web Applicaction Firewall
To oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • ciągły rozwój w zakresie technologii związanych ze świadczeniem usług IT
  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym
  • możliwość pracy hybrydowej w naszym biurze w Bydgoszczy lub Warszawie lub 100% zdalnie
  • bogaty pakiet benefitów

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.