Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie
Asystent głównego hodowcy
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0251
OBOWIĄZKI:
Opis stanowiska:organizacja oraz nadzór nad prowadzeniem tematów w hodowli zachowawczejprowadzenie ocen i obserwacji traw i bobowatych drobnonasiennychprowadzenie dokumentacji hodowlanejprowadzenie doświadczeń polowychanaliza wyników badań oraz sporządzanie końcowychplanowanie i realizacja nowych zadań w hodowli twórczejplanowanie i analizowanie zdarzeń związanych ze wzrostem i rozwojem roślinMiejsce pracy : od 01.09.2021r. Mielno gm. Grunwald ; do 1.09.2021r. Bartążek gm. Stawiguda
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : mile widziana znajomość języka niemieckiego[Umiejętność 1] : bardzo dobra znajomość pakietu Office[Inne] : wykształcenie wyższe: rolnictwo, nasiennictwo, ogrodnictwo lub pokrewnestaż pracy min. 5 lat w rolnictwiepredyspozycje do pracy naukowo-badawczej /B+R/ w rolnictwieterminowości samodzielność w realizacji powierzonych zadańwiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu uprawy roślin i nasiennictwaumiejętność pracy w zespolesamodzielność i inicjatywa w działaniuzdolności organizacyjne i analityczn

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie