Ogłoszenie numer: 6932148, z dnia 2022-05-20

Krajowe Centrum Hodowli Zwierząt wykonuje zadania, o których mowa w art. 3 i art. 5 ust. 1 ustawy z dnia 10 grudnia 2020 r. o organizacji hodowli i rozrodzie zwierząt gospodarskich (Dz. U. z 2021 r. poz. 36) oraz na podstawie art. 44 wyżej wymienionej ustawy, zadania związane z prowadzeniem oceny wartości użytkowej lub oceny genetycznej pszczół i stad zwierząt futerkowych.

Asystent w Wydziale Hodowli Zwierząt Futerkowych i Pszczół

Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska

  • prowadzenie oceny wartości użytkowej i oceny genetycznej pszczół,
  • okresowe wyjazdy poza biuro do pasiek w celu prowadzenia oceny pszczół,
  • terminowe sporządzanie wymaganej dokumentacji,
  • uczestnictwo w wystawach, seminariach, szkoleniach w zakresie wykonywanych zadań.

Wymagania

  • kierunkowe wykształcenie (zootechnika, rolnictwo, biologia lub pokrewne),
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość programów MS Office, środowisko MS Windows,
  • samodzielność, komunikatywność, umiejętność dobrej organizacji w pracy,
  • wysoka kultura osobista, dyspozycyjność, dokładność i rzetelność,
  • wskazane wcześniejsze doświadczenie w pracy z pszczołami.

Oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin.

Wymagane dokumenty: list motywacyjny, CV