Bankier ds. Bankowości hipotecznej w Centrum Hipotecznym
Miejsce pracy: Olsztyn
Nr ref.: ZPT-3945
Twój zakres obowiązków:
  • Centrum Hipoteczne to miejsce pracy, w którym specjalizujemy się w sprzedaży kredytów hipotecznych. Pracujemy w kanale pośrednik
  • Nie pracujemy wyłącznie zza biurka, spotykamy się z pośrednikami, budujemy z nimi relacje. Bardzo ważna jest dla nas jakość wykonywanej pracy
  • Zespołowość, to coś co nas wyróżnia! Możesz liczyć na wsparcie mentora, współpracowników i szefa. Jesteśmy ekspertami w tym co robimy i chętnie dzielimy się wiedzą
  • Mamy zadaniowy czas pracy, który pozwala do wykonywanej pracy podchodzić z większą elastycznością. U nas nie doświadczysz pracy zmianowej i pracy w weekendy
  • Czy pracujemy dynamicznie i intensywnie? Oczywiście! Mamy to w naszym DNA
  • Więc jeśli szybkie tempo pracy, realizacja celu i wysokie premie, to coś co Cię napędza do działania i satysfakcjonuje – zapraszamy do nas!
Jeżeli jesteś osobą która:
  • Posiada roczne doświadczenie w bankowości lub pośrednictwie finansowym
  • Chciałaby rozwijać się w sprzedaży produktu hipotecznego
  • Umie nawiązywać i budować długotrwałe relacje
  • Jest nastawiona na realizację zadań i osiąganie założonych celów biznesowych
  • Pracuje samodzielnie i cechuje Cię dobra organizacja pracy
  • Czynnie korzysta z prawa jazdy kat. B
  • Ma wykształcenie co najmniej średnie
  • Mile widziana będzie znajomość specyfiki rynku pośredników i orientacja w ofercie banków konkurencyjnych, które działają na lokalnym rynku
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji
  • szkolenia wprowadzające i rozwijające kompetencje
  • bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)