Jesteśmy zespołem ekspertów sprzedaży usług i rozwiązań wiodącego operatora telekomunikacyjnego – Orange Polska. Do naszego dynamicznego kanału dystrybucji, zapraszamy osoby, które chciałyby realizować swoje ambicje współpracując z klientami biznesowymi. Jeśli chcesz rozwijać swój biznes i swoich klientów – dołącz do nas!

Doradca Klienta Biznesowego Orange
Miejsce pracy: Olsztyn
Twoje główne zadania:
  • doradztwo w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych i ICT dla klientów biznesowych
  • negocjacje, sprzedaż i przygotowywanie ofert handlowych
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa posprzedażowa
  • monitorowanie rynku
  • praca na przydzielonym portfelu klientów
Planowany podział aktywności sprzedażowych:
  • pozyskiwanie nowych klientów: 60%
  • praca ze stałymi klientami: 40%
Planowany podział dziennego czasu pracy:
  • aktywności sprzedażowe: 50%
  • opracowywanie rozwiązań ofertowych: 40%
  • raportowanie: 10%
Nasze wymagania:
  • posiadanie doświadczenia w sprzedaży
  • chęć podejmowania wyzwań sprzedażowych
  • otwartość na rozwój i chęć uczenia się
  • umiejętność budowania relacji z Klientami
  • posiadanie prawa jazdy kat. B
Nasz standard:
  • pakiet na start, wsparcie finansowe
  • program wdrożeniowy, szkolenia produktowe i sprzedażowe przy wsparciu trenera
  • atrakcyjne premie uzależnione od wyników
  • wsparcie operacyjne doświadczonego managera
  • stabilne warunki pracy w ramach umowy b2b
  • elastyczne godziny pracy
  • praca na wskazanej bazie klientów
  • konkursy sprzedażowe
Proces rekrutacji:
  • Proces rekrutacji prowadzimy w oparciu o szybką informację zwrotną.
  • Otwieramy wszystkie aplikacje, a następnie kontaktujemy się z kandydatami wybranymi do kolejnego etapu w ciągu 3 dni roboczych.
  • Finalne decyzje podejmujemy po 1 spotkaniu rekrutacyjnym także w ciągu 7 dni.