Kim jesteśmy?
jesteśmy jednym z największych multijęzykowych contact center. Od 2005 roku pracujemy dla Partnerów z branży telekomunikacyjnej i finansowej.
Co robimy?
Specjalizujemy się w outsourcignu obsługi klienta i sprzedaży, zatrudniamy ponad 1500 pracowników w 6 oddziałach w Polsce.
Doradca Klienta Stałego
Miejsce pracy: Olsztyn
Twoje zadania:
  • zdobycie oraz operowanie wiedzą produktową (zapewniamy gruntowne szkolenie produktowe oraz kompetencyjne )
  • realizacja celów sprzedażowych
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientem
  • telefoniczna sprzedaż produktów i usług Partnera
Co oferujemy:
  • szkolenia wstępne
  • kartę MultiSport
  • elastyczny grafik
  • konkursy z wartościowymi nagrodami
  • możliwość awansu
  • spotkania integracyjne
Oczekujemy od Ciebie:
  • komunikatywności i zaangażowania
  • orientacji na realizację założonych celów
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktu z innymi
  • gotowości do pracy stacjonarnej (praca zdalna jest możliwa po okresie wdrożenia, który trwa około 3 miesięcy)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji:

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Telbridge Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w ul. Zagnańska 49, 25 – 528 Kielce w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu. Pełna wersja klauzuli informacyjnej znajduje się na stronie www.telbridge.pl.”