Doradca Klienta
Miejsce pracy: Ostróda

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów i oferowanie im produktów ubezpieczeniowych na życie
  • Przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych i prowadzenie spotkań z klientami
  • Doradzanie klientom najlepszych rozwiązań dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Rozwijanie swoich umiejętności w komunikacji, sprzedaży i wiedzy ubezpieczeniowo-finansowej

Nasze wymagania

  • Determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Samodzielność w planowaniu oraz działaniu
  • Wykształcenie średnie
  • Gotowość do współpracy w oparciu o umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą
Mile widziane
  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
To oferujemy
  • Zdobycie doświadczenia i rozwój w branży ubezpieczeniowej
  • Profesjonalny system wdrożenia i możliwość rozwoju w kierunku Menedżera Zespołu Sprzedaży
  • Możliwość wyboru formy współpracy
  • Atrakcyjne zarobki oparte na prowizjach, premiach i stałym dofinansowaniu w ramach rozpoczętej współpracy
  • Elastyczny czas pracy - sam decydujesz jak chcesz stworzyć swój harmonogram pracy w strukturach sprzedaży
  • Udział w ciekawych programach rozwojowych i konkursach
Compensa Dystrybucja Sp.z o.o. to firma doradztwa finansowego, zajmująca się dystrybucją produktów i rozwiązań finansowych dużych Partnerów finansowych. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność. Dbamy zarazem o przyjazną atmosferę współpracy. Odwiedź nas na: www.doradcacompensa.pl