Ogłoszenie numer: 4216241, z dnia 2021-02-10

OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO

Inspektor nadzoru branży sanitarnej w wydziale inwestycji miejskich

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Opis stanowiska

  • pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami remontowymi i inwestycyjnymi, w tym:
    • weryfikacja dokumentacji technicznej przyszłych budów,
    • weryfikacja dokumentacji prowadzonej budowy,
    • rozliczanie indywidualnych zadań wg prowadzonej branży,
    • dokonywanie odbiorów częściowych i końcowego budowy oraz nadzór zgodności zgłaszanych do  odbioru robót zgodnie z zatwierdzonym projektem i zawartymi umowami,
    • przekazywanie zrealizowanych zadań do użytkowania,
    • przygotowywanie wniosków do przetargu dla zamówień podlegających ustawie Prawo zamówień publicznych oraz przygotowywanie postępowań dla zamówień nie podlegających ustawie Prawo     zamówień publicznych, związanych z realizowanymi inwestycjami,
    • przygotowywanie umów i aneksów do umów związanych z realizowanym przedsięwzięciem,
  • realizacja projektów współfinansowanych ze środków europejskich,
  • przeprowadzanie w okresach gwarancji, przeglądów obiektów, egzekwowanie naprawy lub usunięcia usterek w wypadku ich stwierdzenia,
  • sporządzanie przedmiaru robót i szczegółowych specyfikacji dla prac nie wymagających pozwolenia na budowę,
  • udział w pracach Komisji Przygotowania i Opiniowania Projektów Inwestycyjnych oraz Komisji Przetargowej.

Wymagania

Wymagania niezbędne:

  • obywatelstwo polskie,
  • wykształcenie wyższe o kierunku, inżynieria środowiska, inżynieria naftowa lub gazownicza,
  • co najmniej 3 letni staż pracy,
  • uprawnienia budowlane w ograniczonym zakresie lub bez ograniczeń o specjalności instalacyjna w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,
  • Znajomość ustaw:
    • Prawo budowlane,
    • Prawo zamówień publicznych,
    • Kodeks postępowania administracyjnego,
  • brak skazania prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.

Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku inspektora nadzoru

Umiejętności:

  • terminowe, poprawne i dokładne wykonywanie prac
  • realizacja zleconych prac
  • aktualność i kompleksowość wiedzy na zajmowanym stanowisku
  • komunikacja ze współpracownikami i interesantami
  • inicjatywa i zaangażowanie w realizację

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • list motywacyjny,
  • skan lub zdjęcie dyplomu ukończenia studiów wyższych,
  • skan lub zdjęcie uprawnień budowlanych,
  • skany lub zdjęcia dokumentów potwierdzających staż pracy (świadectwa pracy, zaświadczenia o aktualnym zatrudnieniu),
  • skany lub zdjęcia dokumentów potwierdzających wymagania dodatkowe (w przypadku ich posiadania).

Termin składania ofert:

Oferty składa się poprzez wypełnienie i przesłanie wyłącznie drogą elektroniczną formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej www.bip.olsztyn.eu w terminie do dnia 14-02-2021 roku. Decyduje data wysłania formularza.