Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie
Komendant Powiatowy poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Szczytno
Ogłoszenie o naborze Nr 54683

Warunki pracy

Praca przy monitorze ekranowym. Budynek nie posiada windy.

Zakres zadań

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy i służby
  • Informowanie bezpośredniego przełożonego o stwierdzonych zagrożeniach na stanowiskach pracy i wnioskowanie o ich usunięcie
  • Sporządzanie okresowych analiz z zakresu BHP
  • Ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków w związku z pełnieniem służby/wykonywaniem pracy, sporządzanie kompletu dokumentacji
  • Prowadzenie wstępnych szkoleń z zakresu BHP pracowników/policjantów/stażystów/praktykantów
  • Udział w organizowaniu i prowadzeniu szkoleń okresowych BHP dla pracowników i policjantów
  • Opracowywanie dokumentacji dot. ryzyka zawodowego
  • Opracowywanie projektów wewnętrznych decyzji, regulaminów i instrukcji dotyczących BHP

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie Profil wykształcenia: Bezpieczeństwo i Higiena Pracy
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Znajomość ustawy z dn. 4 kwietnia 2014 r. o świadczeniach odszkodowawczych przysługujących w razie wypadku lub choroby pozostających w związku ze służbą z późn. zm.
  • Znajomość rozporządzenia MSW z dn. 24 czerwca 2014 r. w sprawie sposobu i trybu ustalania okoliczności i przyczyn wypadków w Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej oraz Biurze Ochrony Rządu
  • znajomość rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dn. 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie BHP z późn. zm.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe