LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy technologicznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Projektu
Miejsce pracy: Olsztyn
Zakres obowiązków:
  • Modelowanie linii produkcyjnych w programie 3D
  • Prowadzenie projektów automatyzacji na poziomie technicznym
  • Zamawianie maszyn i materiałów dla realizowanych przez firmę projektów
  • Czynny nadzór nad budową maszyn i linii technologicznych
  • Czynne wsparcie dostawców oraz pracowników technicznych budujących maszyny
  • Czynne wsparcie Project managerów w wykonywaniu ich obowiązków
  • Kontrola jakości produkowanych i gotowych wyrobów
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCAD oraz programów do projektowania 3D (np. Solidworks, Inventor)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Dyspozycyjność do pracy w woj. pomorskim_._
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem świadczeń socjalnych,
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy,
  • Duże możliwości rozwoju zarówno w obrębie zespołu i jak globalnych struktur firmy
  • Wsparcie relokacyjne