Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Kierownik budowy
Miejsce pracy: Barczewo
Numer: StPr/21/0209
OBOWIĄZKI:
-kierowanie budową w sposób, który jest zgodny z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego, bezpieczeństwa i higieny pracy, a także zgodnie z pozwoleniem na budowę, - nadzór nad harmonogramem prac- po zakończeniu prac prowadzenie dokumentacji powykonawczej, - wstrzymywanie robót w przypadku, gdy istnieje zagrożenie bezpieczeństwa, a także niezwłoczne powiadomienie inwestora,- realizacja zaleceń zgodnie z wypełnionym dziennikiem budowy,- przekazanie inwestorowi do sprawdzenia lub odbioru poszczególnych robót,- zgłoszenie obiektu do odbioru po zakończeniu robót,- usunięcie ewentualnych wad,- uczestniczenie w czynnościach odbioru,- nadzór nad pracownikami firmy oraz podwykonawcami- sporządzanie protokołów finansowych z Inwestorem oraz podwykonawcami- nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników uczestniczących w procesie budowy przepisów BHP oraz pożarowych;-sporządzanie kosztorysów budowlanych;- zamawianie brakujących materiałów potrzebnych na budowach,- opisywanie faktur (na odwrocie faktury napisać nazwę projektu, którego dotyczy faktura, podpisać)- inne prace, potrzebne do prawidłowych I terminowych realizacji zadań
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierownik budowy (wymagany staż - lata: 1, miesiące: 6)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Wymagania inne:

Wymagania pracodawcy: doświadczenie zawodowe min. 18 miesięcy udział w robotach budowlanych prowadzonych przy zabytkach nieruchomych wpisanych do rejestru lub inwentarza muzeum będącego instytucją kultury zgodnie z art. 37c ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami; uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane umożliwiające wykonywanie tych samych czynności do wykonywania których w aktualnym stanie uprawnienia budowlane tej specjalności

Miejsce pracy:

Barczewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego