ALSTAL Grupa Budowlana jest prężnie rozwijającą się firmą z 40-letnim doświadczeniem w projektowaniu i generalnym wykonawstwie inwestycji. Swoje sukcesy zawdzięczamy przede wszystkim sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Olsztyn
KB/06/2019
Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej będzie należeć:
  • Prowadzenie budów zgodnie z przepisami prawa budowlanego
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z Inwestorem, w tym rozliczanie z nim robót
  • Zlecanie robót podwykonawcom
  • Prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie
  • Raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników, w tym dbanie
    o przestrzeganie zasad BHP
Od kandydata oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego technicznego (budownictwo)
  • Uprawnień budowlanych w zakresie wykonawstwa bez ograniczeń
    w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • Doświadczenia w kierowaniu robotami na stanowisku kierownika budowy
    (min. 3 lata w budownictwie kubaturowym)
  • Doświadczenia we współpracy z podwykonawcami,
    inżynierem kontraktu i inwestorem
  • Dobrej, praktycznej znajomości prawa budowlanego,
    prawa pracy i przepisów BHP
  • Dobrej, praktycznej znajomości MS Office, MS
    Project oraz AutoCAD
  • Dobrej organizacji pracy i samodzielności
  • Dyspozycyjności i gotowości do podróży
    służbowych na terenie całej Polski
  • Prawo jazdy kategorii B

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę
    w renomowanej firmie
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
    i samorealizacji
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Benefity pozapłacowe (m.in. karta Multisport,
    prywatna opieka medyczna)
Administratorem danych jest ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą przy ul. Kwiatowej 23, 88-110 Jacewo. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Najnowsze oferty pracy:

  • Operator sprzętu (walec / rozściełacz do asfaltu)

    Budimex SA

    Zadania: Wykonywanie prac bitumicznych przy pomocy walca drogowego/ rozściełacza do asfaltu Przygotowywanie wyżej wymienionego sprzętu do prac w różnych warunkach Przeprowadzenie okresowych przeglądów konserwacyjnych zgodnie z instrukcją użytkowania Aplikuj...

  • Kierowca C+E

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Opis stanowiska: Bezpieczny transport towarów na terenie kraju oraz za granicą, Dbanie o powierzony sprzęt i ładunek, Prowadzenie dokumentacji przewozowej, Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz czasu pracy. Wymagania: Prawo jazdy kat. C+E, Doświadczenie...