Kierownik Ds. Sprzedaży – hale przemysłowe
Miejsce pracy: Olsztyn
Zakres obowiązków:
  • budowanie sieci sprzedażowej poprzez docieranie do nowych inwestorów
  • organizacja spotkań z inwestorami
  • pozyskiwanie nowych inwestorów i nawiązywanie z nimi współpracy
  • przedstawianie oferty przedsiębiorstwa
  • promowanie usług i towarów firmy
  • prowadzenie wstępnych negocjacji dotyczących warunków współpracy
  • budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa
  • monitorowanie sytuacji w branży, w tym poczynań konkurencyjnych firm
  • bieżące pozyskiwanie informacji na temat rynku oraz potencjalnych kontrahentów, w tym analizowanie ich potrzeb i oczekiwań
  • tworzenie raportów i ofert o charakterze handlowym i sprzedażowym
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki – Budownictwo lub Prawo
  • min. 5 letnie doświadczenie w realizacji projektów budowlanych opartych na warunkach kontraktowych FIDIC
  • bardzo dobra znajomość procedur FIDIC
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy i wsparcie w relokacji
  • odpowiedzialne i ciekawe zadania
  • pracę z doświadczonym zespołem
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.