Kierownik Placówki Medycznej
miejsce pracy: Olsztyn
Nr ref.: KPM/02/2022/O
Twój zakres obowiązków:
  • zarządzanie placówką medyczną,
  • zapewnienie ciągłości świadczenia usług przez przychodnię (m.in. obsługa pacjenta zgodna ze standardem, organizacja pracy i zasobów w placówce, koordynowanie usług podwykonawczych),
  • realizację celów biznesowych (odpowiedzialność za budżet, przychody oraz zarządzanie kosztami),
  • pozyskiwanie kadry medycznej,
  • analizę rynku i poszukiwanie nowych możliwości rozwoju,
  • dbanie o stały rozwój zakresu i jakości świadczonych usług,
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z kontrahentami,
  • właściwe prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • raportowanie do NFZ oraz innych organów kontrolnych.
Zależy nam na kandydacie, który:
  • posiada doświadczenie w zarządzaniu w ramach podstawowej opieki zdrowotnej i ambulatoryjnej opieki specjalistycznej,
  • ma silnie rozwiniętych kompetencji menedżerskich,
  • bardzo dobrze orientuje się w aktach prawnych związanych z nadzorowanym obszarem,
  • ma doświadczenia we współpracy z instytucjami zewnętrznymi (m.in. NFZ, Sanepid),
  • potrafi przygotowywać oferty konkursowych do NFZ,
  • cechuje się zdolnościami negocjacyjnymi i silną orientacją na cel,
  • jest gotowy do podejmowania samodzielnych decyzji.
Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • motywujący system premiowy,
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (kafeteria benefitowa - Ty wybierasz),
  • możliwości rozwoju zawodowego w przychodni lub/i strukturach ogólnopolskich,
  • pracę w środowisku ludzi lubiących swoją pracę.
KIM JESTEŚMY?

Grupa NEUCA to jedna z największych firm medycznych, rozwijająca się w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom możliwość tworzenia innowacyjnych rozwiązań, poprawiających jakość życia pacjentów.

W całej Polsce jest nas
6 tysięcy.

1/3
leków obecnych w polskich aptekach przeszła przez hurtownie NEUCA

75%
z nas uważa, że w firmie istnieją możliwości zaangażowania się w zadania i projekty pozwalające rozwijać nowe umiejętności