Kierownik Sklepu [rekrutacja telefoniczna]
Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Zależy nam, aby Osoby pracujące na tym stanowisku:
  • miały doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • posiadały wysokie umiejętności interpersonalne,
  • były zorientowane na sprzedaż i Klienta,
  • umiały realizować cele długoterminowe,
  • posiadały wykształcenie min. średnie.
Kierownik Sklepu:
  • zarządza kilkunastoosobowym zespołem i motywuje go do realizacji wytyczonych celów,
  • realizuje wraz z zespołem cele, dba o wzrost sprzedaży,
  • jest odpowiedzialny za minimalizację strat i racjonalne zarządzanie kosztami sklepu,
  • dba o wizerunek sklepu i relacje z Klientami,
  • pracuje aktywnie na sali sprzedaży.
Co oferujemy?
  • umowę o pracę,
  • szkolenia i rozwój zawodowy,
  • pakiet socjalny dla Ciebie i Twojej Rodziny – m.in. pakiet sportowy OK System, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wakacji, kolonie dla dzieci,
  • pozytywnie zakręcony sposób spędzania wolnego czasu – nurkowanie, jazda konna, warsztaty kulinarne, kursy tańca...
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Najnowsze oferty pracy:

  • Specjalista ds. handlowych z j. niemieckim

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Zadania: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, Negocjacje warunków handlowych oraz prowadzenie rozmów handlowych również w języku niemieckim, Realizacja planów sprzedażowych, Współpraca z innymi...

  • Automatyk

    Zakres odpowiedzialności: Programowanie, uruchamianie oraz optymalizacja pracy systemów automatyki Diagnozowanie oraz usuwanie awarii maszyn Regularne przeprowadzanie inspekcji oraz konserwacji Monitoring oraz utrzymanie ciągłości pracy Współpraca z innymi...