Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Kierownik zakładu opieki zdrowotnej medycyny pracy
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0647
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami (elektroniczna w systemie Sofmedica i eDOK), realizacja działań z zakresu profilaktyki i promocji zdrowia, wykonywanie badań profilaktycznych, zachowanie tajemnicy służbowej i korespondencyjnej, Aktualizowanie wiedzy w zakresie obowiązujących przepisów odnoszących się do jednostek medycyny pracy SW. Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

WYMAGANIA STAWIANE KANDYDATOMUkończone 18 lat i pełna zdolność do czynności prawnych, korzystanie w pełni z praw publicznych; Daje rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów, określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych; Nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec którego nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo; Posiada odpowiednie do zajmowanego stanowiska wykształcenie; Posiada zdolność psychiczną i fizyczną pozwalająca na zatrudnienie na w/w stanowisku, którą ustala służba medycyny pracy; Daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań;Realizuje zadania statutowe ZOZ Medycyny Pracy SW określone w rozporządzeniu Ministra Sprawiedliwości z dnia 31 lipca 2009 r. w sprawie zadań służby medycyny pracy wynikające ze specyfiki ryzyka zawodowego w jednostkach organizacyjnych Służby Więziennej; prowadzi dokumentację ZOZ.spełnianie wymogów kwalifikacyjnych lekarza do wykonywania badań profilaktycznych oraz profilaktycznej opieki zdrowotnej określonych w rozporządzeniu Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej z dnia 30 maja 1996 r. w sprawie przeprowadzania badań lekarskich pracowników, zakresu profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami oraz orzeczeń lekarskich wydawanych do celów przewidzianych w Kodeksie pracy (Dz. U. z 2016 r. poz. 2067),DODATKOWE WYMAGANIAznajomość pakietu MS Office, samodzielność, dobra organizacja pracy własnej. Mile widziane doświadczenie w ochronie zdrowia pracujących Obywalelstwo polskie, uregulowany stosunek do służby wojskowej, korzystanie z pełni praw publicznych, która daje rękojmię prawidłowego wykonywania zadań, Kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne, przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także , a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo; dający rękojmę zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie