Kierownik zespołu
Miejsce pracy: Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Rozbudowa struktury sprzedażowej podległych Agentów
  • Realizacja planu sprzedażowego wspólnie z zespołem w zakresie produktów ubezpieczeniowych oraz inwestycyjnych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku dzięki budowaniu relacji z klientami i organizacjami
  • Wsparcie zespołu w realizacji codziennych zadań i ich realizacji
  • Odpowiedzialność za procesy, których celem jest zapewnienie najwyższych standardów obsługi Klienta
  • Realny wpływ na tworzenie i realizację strategii działań Oddziału

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży
  • Gotowość do konsekwentnego rozbudowania zespołu sprzedażowego
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • Zaangażowanie i entuzjazm
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do podjęcia współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą
Mile widziane
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • Pracę w instytucji finansowej należącej do jednej z wiodących grup ubezpieczeniowo-finansowych na rynku
  • Atrakcyjne premie
  • Dodatkowe systemy motywacyjne
  • Możliwość awansu w kierunku dyrektora
Towarzyszymy Ci na każdym etapie życia, odpowiadając na bieżące potrzeby ubezpieczeniowe. Ubezpieczenia na życie, zdrowotne, komunikacyjne, NNW, polisa mieszkaniowa, turystyczna, oferta dla rolnika i rozwiązania dla firm. Ubezpieczamy cały Twój świat.