Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Konserwator
Miejsce pracy: Szczytno
Numer: StPr/22/0833
OBOWIĄZKI:

- monitorowanie stanu technicznego, konserwowanie instalacji wodno-kanalizacyjnych budynku; - monitorowanie stanu technicznego, konserwowanie i naprawianie elementów budynku, np. ścian wewnętrznych, podłóg, sufitów, otworów drzwiowych i okiennych; - konserwowanie i naprawianie terenów w otoczeniu budynku; - umiejętność pracy w kilkunastoosobowym zespole. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: murarz, hydraulik, robotnik budowlany.

Wymagania inne:

Wymagane: niekaralność, wytrzymałość fizyczna, obywatelstwo polskie, pełnia praw publicznych, otwartość na pozyskiwanie nowych uprawnień i kwalifikacji zawodowych, które pokrywa pracodawca. Mile widziane doświadczenie w pracach budowlanych, hydraulicznych.

Miejsce pracy:

Szczytno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie