Konstruktor Solidworks
Olsztyn

Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej.

Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie i Krakowie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

TWOJE OBOWIĄZKI
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej zgodnie ze standardami
  • Opracowanie nowych oraz modyfikacja istniejących rozwiązań konstrukcyjnych
  • Zapewnienie rozwiązań zgodnie z normami i wymaganiami branżowymi oraz klienta
  • Realizacja zadań w ramach grup projektowych
  • Tworzenie modeli konstrukcyjnych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
WYMAGANIA
  • Doświadczenie projektowe w technologii SolidWorks
  • Doświadczenie w projektowaniu w formatach 2D oraz 3D
  • Zdolność do pracy w międzynarodowym środowisku
  • Inicjatywa i zaangażowanie
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego
OFERUJEMY
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie
  • Profesjonalne szkolenia
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Przyjazne środowisko pracy i miłą atmosferę
  • Kartę MultiSport
  • Prywatną opiekę medyczną