Ogłoszenie numer: 5534192, z dnia 2021-09-27

Firma Store Benefit Sp. z o.o., która działa na rynku Polskim i Europejskim od 2010 roku, jest firmą wchodzącą w skład międzynarodowej firmy zajmującej się projektowaniem, produkcją oraz wyposażaniem sklepów, restauracji, hoteli oraz instytucji użyteczności publicznej.

Konstruktor / Technolog

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Opis stanowiska

Kandydat powinien posiadać następujące umiejętności:

  • przygotowanie dokumentacji technologicznej
  • przygotowanie rysunków produkcyjnych
  • znajomość materiałów oraz ich kosztorysowanie
  • ocena zastosowanej technologii oraz jej optymalizacja pod względem ceny i produkcji
  • poszukiwanie rozwiązań technologicznych
  • wdrażanie nowych zastosowań i technologii
  • współpraca z producentami i koordynatorami projektów.

Wymagania

Znajomość:

  • języka angielskiego
  • programu Solid Works lub/i Inventor, Auto Cad
  • MS Office
  • branży meblowej i konstrukcji metalowych
  • materiałów, akcesoriów i okuć meblowych
  • niezależność, dobra komunikacja, kreatywność i zaangażowanie
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność dostosowania się do szybko zmieniających się warunków.

Oferujemy

  • pracę z doświadczonym zespołem
  • duże wsparcie osób doświadczonych na podobnych stanowiskach pracy
  • miłą atmosferę pracy
  • pracę w zespole międzynarodowym
  • nowoczesne biuro w Warszawie
  • pełen etat
  • umowa o pracę lub umowa B2B.