Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Księgowy
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0256
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie spraw związanych z rachunkowością jednostki budżetowej, wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi, kontrola zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym, kontrola kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych, opracowywanie projektów przepisów wewnętrznych dotyczących prowadzenia rachunkowości, zakładowego planu kont, polityki rachunkowości, obiegu i kontroli dokumentów finansowych, opracowywanie planów dochodów i wydatków budżetowych jednostki, kompletowanie dokumentów finansowo-księgowych, dokonywanie przelewów, sporządzanie sprawozdań budżetowych i finansowych. Nadzorowanie dyscypliny finansów publicznych. Prowadzenie dokumentacji, sporządzanie deklaracji i sprawozdań do GUS. Wykonywanie innych czynności wynikających z zajmowanego stanowiska oraz zleconych przezDyrektora.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Posiadanie obywatelstwa polskiego, niposzlakowana opinia, zdolność do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych, niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie i przestępstwa przeciwko mieniu, obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo skarbowe. Ukończenie ekonomicznych jednolitych studiów magisterskich, ekonomicznych wyższych studiów zawodowych, uzupelniających ekonomicznych studiów magisterskich lub ekonomicznych studiów podyplomowych i posiadanie co najmniej trzyletniej praktyki w księgowości / preferowana księgowość w jednostce budżetowej. Ukończenie średniej, policealnej lub pomaturalnej szkoły ekonomicznej i posiadanie co najmniej 6-letniej praktyki w księgowości / preferowana księgowość w jednostce budżetowej. Umiejętność obsługi programów księgowo-płacowych

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 770 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie