Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Księgowy
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/1239
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie dowodów źródłowych do księgowania. Kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym, księgowanie dokumentów finansowych, bieżąca kontrola i analiza rozrachunków, uzgadnianie na koniec każdego miesiąca zapisów dokonanych na kontach, sporządzanie na koniec każdego miesiąca zestawień obrotów i sald, współudział w sporządzaniu sprawozdań,projektów i planów finansowych, wystawianie faktur, prowadzenie rejestru VAT, sporządzanie deklarcaji VAT 7, terminowa opłata faktur i rachunków drogą elektroniczną za pomocą programu komputerowego, przygotowywanie i przekazywanie do archiwizacji dokumentacji finansowej, sporządzanie projektów pism, wykonywanie innych czynności związanych z pracą komórki księgowości zleconych przez przełożonego.Godziny pracy: 07.15-15.15
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: ekonomia,rachunkowość i pokrewne
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Wymagania inne:

W przypadku wykształcenia średniego ekonomicznego-wymagany co najmniej 5 letni staż pracy w księgowości; w przypadku wykształcenia wyższego -minimum 2 lata stażu pracy w księgowości.Wymagane obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych; niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe; stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku pracy.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie