Kucharz / Kucharka

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu gastronomicznego, w jednej z lokalizacji poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Olsztyn

Kontakt telefoniczny: 507 045 453

Zostaw nam kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • Wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku) / 7.00 – 17.00
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej organizacji
  • Niezbędne narzędzia i wysoki standard pracy
  • Świetną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
  • Pakiet benefitów
  • Profesjonalne szkolenia
Opis stanowiska:
  • Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy
  • Zarządzanie kuchnią i podległym zespołem
  • Dbanie o wysoką jakość serwowanych produktów
  • Tworzenie atrakcyjnego i różnorodnego menu
  • Składanie zamówień, kontrola kosztów spożywczych
  • Kontrola punktów HACCAP
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w gastronomii zamkniętej zbiorowej
  • Umiejętność pracy na recepturach
  • Otwartość na zmiany, operatywność i kreatywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zapewnianie jakości, świeżości, efektywności oraz atrakcyjnej prezentacji asortymentu
  • Zachowanie najwyższej jakości pracy i udział w stałym udoskonalaniu pracy obiektu
  • Nadzór nad stanem magazynowym
  • Praktyczna znajomość systemu HACCP
  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych