Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Lider Produkcji
Miejsce pracy: Olsztyn | Numer ref.: LPR/037/WDO

Zadania:

• Kierowanie i rozwój zespołu (do 25 osób) zgodnie ze standardami firmy
• Nadzór i rozliczanie pracy podległych pracowników
• Zapewnianie przestrzegania norm BHP
• Branie udziału w rozwoju kompetencji pracowników oraz delegowanie zadań zgodnie z ich kompetencjami
• Branie udziału w rozszerzonych spotkaniach zespołu i odpowiedzialność za zapewnianie najwyższych standardów usług

Wymagania:

• Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane: Mechanika i Budowa Maszyn; Elektrotechnika)
• Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
• Wiedza na temat WCM, TPM and Lean Manufacturing będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Umowę o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą (firma o uznanej pozycji w swojej branży)
• Stałe godziny pracy
• Pełne szkolenie wdrożeniowe
• System premiowy
• Benefity pozapłacowe: ubezpieczenie, opieka medyczna; wsparcie przy relokacji
• Miejsce pracy: Tomaszkowo

Oferta dotyczy pracy stałej.