Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Magazynier
Miejsce pracy: Olsztyn
Jeśli:
  • Posiadasz uprawnienia UDT lub doświadczenie kierowania wózkiem widłowym, a chciałbyś zdobyć uprawnienia UDT z nami
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
  • Chcesz pracować w jednej z największych firm logistycznych w Polsce
  • Jesteś sumienny i odpowiedzialny

Zapraszamy do pracy w PEKAES!

Sfinansujemy Twoje szkolenie i egzamin UDT!

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Nagrody pieniężne w konkursach i w programie poleceń pracowniczych
  • Darmową prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do wczasów, paczki dla dzieci, bony świąteczne
  • Posiłki regeneracyjne
  • Kartę sportową Multisport
  • Zniżki na paliwo
  • Kartę sim do użytku prywatnego z darmowymi rozmowami i Internetem
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Akademii Rozwoju w Terminalu

Najnowsze oferty pracy:

  • Operator sprzętu (walec / rozściełacz do asfaltu)

    Budimex SA

    Dodane: wczoraj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Zadania: Wykonywanie prac bitumicznych przy pomocy walca drogowego/ rozściełacza do asfaltu Przygotowywanie wyżej wymienionego sprzętu do prac w różnych warunkach Przeprowadzenie okresowych przeglądów konserwacyjnych zgodnie z instrukcją użytkowania Aplikuj...

  • Kierowca C+E

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Opis stanowiska: Bezpieczny transport towarów na terenie kraju oraz za granicą, Dbanie o powierzony sprzęt i ładunek, Prowadzenie dokumentacji przewozowej, Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz czasu pracy. Wymagania: Prawo jazdy kat. C+E, Doświadczenie...