Ogłoszenie numer: 6338154, z dnia 2022-01-31

Mechanik aut ciężarowych i naczep

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Wymagania

  • osoba z kilkuletnim doświadczeniem na wyżej wymienionym stanowisku
  • mile widziany język: angielski, niemiecki, polski, holenderski lub hiszpański
  • techniczne wykształcenie
  • gotowość do wyjazdu do pracy do Holandii
  • gotowość do pracy w systemie 4 x 1 (cztery tygodnie pracy i jeden tydzień wolnego na wyjazd do Polski)

Oferujemy

  • stałą pracę w autoryzowanym serwisie
  • wysokie zarobki
  • darmowe zakwaterowanie na wysokim poziomie
  • darmowe wyżywienie/obiady
  • darmowe korzystanie z auta służbowego
  • pełna opieka medyczna
  • szkolenia
  • co 4 tygodnie możliwość wyjazdu na 1 tydzień do Polski

Rodzaj pracy: Pełny etat

Wynagrodzenie: ok. 8 tys PLN Netto.

Najnowsze oferty pracy:

  • Elektromonter Sieci Trakcyjnej - kolej / tramwaj (m/k)

    Budimex SA

    Zadania: Demontaż elementów sieci trakcyjnej Montaż konstrukcji wsporczych sieci trakcyjnej Montaż osprzętu sieci trakcyjnej Montaż sekcji uszynienia grupowego Montaż sekcji sieci trakcyjnej Regulacja sieci trakcyjnej Aplikuj jeśli: Posiadasz min. 2 lata...

  • Lekarz Neurolog

    Medicover Sp. z o.o.

    Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji prawo wykonywania zawodu umiejętność obsługi komputera Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG – sam wybierasz elastyczne godziny...