Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Młodszy instruktor działu terapeutycznego - dla osób uzależnionych od alkoholu miejsce pracy oz szczytno
Miejsce pracy: Szczytno
Numer: StPr/21/0674
OBOWIĄZKI:
Rozklad czasu służby w systemie jednozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. Wymagane wykształcenie wyższe o kierunku mającym zastosowanie w terapii uzależnień.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak

Wymagania inne:

WYMAGANIA STAWIANE KANDYDATOMUkończone 18 lat i pełna zdolność do czynności prawnych, korzystanie w pełni z praw publicznych; Daje rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów, określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych; Nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec którego nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo; Posiada odpowiednie do zajmowanego stanowiska wykształcenie; Posiada zdolność psychiczną i fizyczną pozwalająca na zatrudnienie na w/w stanowisku, którą ustala służba medycyny pracy; Daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań;Realizuje zadania statutowe ZOZ Medycyny Pracy SW określone w rozporządzeniu Ministra Sprawiedliwości z dnia 31 lipca 2009 r. w sprawie zadań służby medycyny pracy wynikające ze specyfiki ryzyka zawodowego w jednostkach organizacyjnych Służby Więziennej; prowadzi dokumentację ZOZ.spełnianie wymogów kwalifikacyjnych lekarza do wykonywania badań profilaktycznych oraz profilaktycznej opieki zdrowotnej określonych w rozporządzeniu Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej z dnia 30 maja 1996 r. w sprawie przeprowadzania badań lekarskich pracowników, zakresu profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami oraz orzeczeń lekarskich wydawanych do celów przewidzianych w Kodeksie pracy (Dz. U. z 2016 r. poz. 2067),Obywalelstwo polskie, uregulowany stosunek do służby wojskowej, korzystanie z pełni praw publicznych, która daje rękojmię prawidłowego wykonywania zadań, Kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne, przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także , a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo; dający rękojmę zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych. Mile widziane doświadczenie zawodowe oraz dodatkowe kwalifikacje do prowadzenia terapii uzależnień

Miejsce pracy:

Szczytno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 956 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie