Młodszy specjalista / Specjalista ds. ochrony środowiska (k/m) - branża produkcyjna
Miejsce pracy: Morąg
Nr ref.: SDOS/OST/0922

Głównym Twoim zadaniem będzie:

zapewnienie realizacji wymagań normy ISO 14001 i EMAS oraz aktywne prowadzenie procesów w obszarze ochrony środowiska, docelowo również pełnienie funkcji Pełnomocnika Zintegrowanego Systemu Zarządzania, w szczególności:

  • prowadzenie szkoleń oraz wewnętrznych audytów z zakresu ochrony środowiska,
  • prowadzenie rejestrów wymagań prawnych oraz raportów i zestawień środowiskowych,
  • prowadzenie bazy danych o odpadach,
  • udział w procesie zarządzania środowiskowego,
  • współpraca z innymi działami firmy poprzez inicjowanie rozwiązań mających na celu optymalizacje wyników środowiskowych.

Oczekujemy od Ciebie:

  • znajomości normy ISO 14001 i EMAS,
  • wykształcenia kierunkowego w zakresie ochrony środowiska,
  • doświadczenia w zakresie prowadzenia procesów związanych z ochroną środowiska,
  • wysokiej komunikatywności w języku angielskim (C1),
  • bardzo dobrych praktycznych umiejętności obsługi pakietu MS Office,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • umiejętności samodzielnej organizacji pracy i ustalania priorytetów,
  • otwartości na nowe rozwiązania.

Nasz Klient oferuje:

  • stałe zatrudnienie w firmie o wysokich standardach pracy,
  • umowę o pracę (okres próbny a następnie czas nieokreślony),
  • możliwość korzystania z kursów i szkoleń podwyższających kompetencje w zawodzie,
  • nagrody miesięczne i roczne,
  • wysoką dbałość o bezpieczeństwo i warunki pracy,
  • bardzo atrakcyjne warunki finansowe,
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych oraz socjalnych.

Najnowsze oferty pracy:

  • Zastępca Kierownika Sklepu

    MAK CHEMIA

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Dobre Miasto

    Odpowiedzialność: Kandydat będzie odpowiadał za realizację zadań oraz stanowił nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów w ramach prowadzonej działalności punktu handlowego przy współpracy z jego kierownikiem oraz koordynatorem ds. sprzedaży....

  • Kierownik robót budowlanych

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Zakres obowiązków: Kontrola nad jakością i terminowością realizacji projektów budowlanych, Koordynacja pracy podległego zespołu pracowników oraz podwykonawców, Sprawowanie bezpośredniego nadzoru na placu budowy, Wykonywanie obmiarów, weryfikacja...