Oferta przeniesiona do archiwum

Agencja Pracy Serwis Personalny KRAZ 6800 dla swojego klienta który jest przedstawicielem wiodącego producenta bram szybkobieżnych w Niemczech, a jego działania wspierają zautomatyzowane procesy logistyczne przedsiębiorstw na świecie w związku z prężnym rozwojem poszukuje:

Monter / Serwisant bram, drzwi, doków przeładunkowych
Miejsce pracy: Olsztyn
Nr ref.: Monter / Serwisant
Zadania:
  • Montaż bram szybkobieżnych
  • Rozruch i testowanie urządzeń
  • Przegląd i naprawę funkcjonujących urządzeń
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z realizowanymi obowiązkami – spisywanie protokołu, zbieranie dokumentów z delegacji do rozliczenia
Wymagania:
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie ogólnobudowlane (techniczne, serwisowe, montażowe, elektromechaniczne)
  • Mile widziane: Uprawnienia SEP do 1kV, uprawnienia na: wózek widłowy, podnośnik nożycowy, spawanie
  • Dyspozycyjność - gotowość do podróży służbowych z uwagi na pracę w terenie (również gotowość do okresowych delegacji zagranicznych)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy i umiejętność realizacji zadania zgodnie z planem/harmonogramem
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania podstawa+ premia)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pożyczka zakładowa niskooprocentowana
  • Delegacje zagraniczne dodatkowo płatne
  • Szkolenia zawodowe, możliwość zdobycia nowych uprawnień (zgodnie z profilem stanowiska)

Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Serwis Personalny ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”
Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Serwis Personalny z siedzibą w Elblągu pod adresem ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg . Administrator przetwarzać będzie dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania lub wnioskowanie o ich usunięcie.

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych przez Serwis Personalny procesów rekrutacyjnych.”