Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Pomocnik stolarza
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/22/1067
OBOWIĄZKI:
Obsługa okleiniarki, przygotowanie elementów meblowych do okleinowania oraz przygotowanie elementów meblowych po okleinowaniu do montażu, okleinowanie formatek.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Olsztyn


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 do 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Ostróda

Symbol data dodania oferty Dodane: 2022-06-23


Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Prace ogólnobudowlane na budowie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Pracodawca dowozi do miejsca pracy.Doświadczenie 1 rok - mile widziane.Umiejętności/ uprawnienia - kursy, szkolenia


Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Orneta

Symbol data dodania oferty Dodane: 2022-06-15


Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

usługi stolarskie,wykonywanie z drewna schodów, mebli i innych elementów


Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Orneta

Symbol data dodania oferty Dodane: 2022-06-14


Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

wykonywanie i konserwacja przedmiotów drewnianych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: zdolności manualne, wyobraxnia przesterenna, dokąłdność, cierpliwość, dobry wzrok


Kategorie informacyjne

Najnowsze oferty pracy:

  • Specjalista ds. Sprzedaży

    EWT Truck & Trailer

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Aktywne pozyskiwanie klientów w obrębie powierzonego regionu sprzedaży Doradztwo handlowo-techniczne w zakresie naczep kurtynowych, chłodniczych, furgonowych i samowyładowczych marki...

  • Doradca Klienta

    Adreams

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Szczytno

    Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem (John D. Rockefeller) Twój zakres obowiązków: sprzedaż produktów i usług zgodnie...

Więcej ofert pracy
logo-rynek-pracy-w-Olsztynie

 2018 PRACA W OLSZTYNIE © WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE