Ogłoszenie numer: 5184597, z dnia 2021-08-02

Visimind Ltd Sp. z o.o. jest firmą o międzynarodowym zasięgu, zajmującą się pozyskiwaniem i opracowywaniem zobrazowań dwu i trójwymiarowych w mobilnych technologiach fotogrametrycznych i teledetekcyjnych (skaning laserowy) w oparciu o zastosowanie systemów lokalizacji satelitarnej i nawigacji inercjalnej. Naszymi klientami są najwięksi operatorzy branży energetycznej, gazowniczej, drogowej i kolejowej.

Pracownik - Absolwent leśnictwa i kierunków pokrewnych

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Opis stanowiska

  • inwentaryzacje zadrzewień,
  • opracowywanie danych ze skanningu laserowego,
  • konsultacje w zakresie wegetacji i leśnictwa,
  • praca z plikami wektorowymi,
  • opracowanie map wektorowych.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne – leśnictwo bądź pokrewne,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, kreatywność i silna motywacja do działania,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • znajomość oprogramowania typu GIS np.: QGIS, Autocad, ArcGIS/Map będzie dodatkowo punktowana.

Oferujemy

  • kompleksowe szkolenie wstępne z zakresu wykonywanych obowiązków,
  • ciekawą i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie,
  • dostęp do innowacyjnej wiedzy,
  • partycypowanie w projektach wykorzystujących nowoczesne technologie,
  • pracę w młodym zespole,
  • jasno określoną ścieżkę kariery i awansów,
  • benefity w postaci ubezpieczenia grupowego oraz pakietów sportowych.