Ogłoszenie numer: 3376732, z dnia 2020-07-01

Visimind Ltd Sp. z o.o. jest firmą o międzynarodowym zasięgu, zajmującą się pozyskiwaniem i opracowywaniem zobrazowań dwu i trójwymiarowych w mobilnych technologiach fotogrametrycznych i teledetekcyjnych (skaning laserowy) w oparciu o zastosowanie systemów lokalizacji satelitarnej i nawigacji inercjalnej. Naszymi klientami są najwięksi operatorzy branży energetycznej, gazowniczej, drogowej i kolejowej.

Pracownik Biurowy przy komputerze w dziale GIS - Wektoryzacja Map

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Opis stanowiska

  • opracowanie map planistycznych na podstawie SUiKZP oraz MPZP;
  • opracowanie map wektorowych;
  • opracowanie danych ze skanningu laserowego;
  • praca z plikami shape;
  • inwentaryzacje linii energetycznych;
  • partycypowanie w projektach wykorzystujących nowoczesne technologie, dostępność do innowacyjnej wiedzy.

Wymagania

  • dobra znajomość obsługi komputera oraz chęć zdobywania nowej wiedzy (nauka nowych programów),
  • znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność pracy w zespole, umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność, kreatywność, motywacja, zapał oraz zaangażowanie do pracy;
  • znajomość oprogramowania: QGIS, AutoCAD, ArcGis, EWmapa – będzie dodatkowym atutem.

POSZUKUJEMY ABSOLWENTÓW BĄDŹ STUDENTÓW OSTATNIEGO ROKU O KIERUNKU – GOSPODARKA PRZESTRZENNA, GEODEZJA I KARTOGRAFIA itp.

Oferujemy

  • ciekawą i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie;
  • stabilne zatrudnienie; po 3 miesiącach okresu próbnego – umowa o pracę;
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego oraz osobistego;
  • praca w przyjemnej atmosferze, w młodym zespole;
  • elastyczny czas pracy;
  • zaplecze socjalne (tworzymy ZFŚS), system benefitów - kraty MultiSport oraz ubezpieczenia grupowe;