Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/24/1169
OBOWIĄZKI:
staż w ramach aktywizacji osób bezrobotnych do 30 roku życia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Zobacz podobne oferty

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Olsztyn

Symbol data dodania oferty Dodane: 2024-09-17

Symbol firma Pracodawca: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

wykonywanie prac kancelaryjno-biurowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych Wymagania inne:

Symbol data dodania oferty Dodane: 2024-09-16

Symbol firma Pracodawca: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

staż w ramach aktywizacji osób bezrobotnych do 30 roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Symbol data dodania oferty Dodane: 2024-09-14