Producent szerokiego asortymentu opakowań foliowych z nadrukiem fleksograficznym do pakowania produktów spożywczych, chemii gospodarczej, podłoży ogrodniczych, torfu, materiałów budowlanych, nawozów, itp.

Pracownik Działu Marketingu / Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
OCZEKIWANIA
  • komunikatywność, otwartość oraz życzliwość,
  • zaangażowanie, sumienność, obowiązkowość, lojalność,
  • umiejętności pracy w zespole i dobra organizacja własnej pracy,
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych,
  • umiejętność posługiwania się programami pakietu MS Office,
  • znajomość branży opakowań foliowych oraz języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
OBOWIĄZKI
  • pozyskiwanie do współpracy klientów B2B,
  • przygotowywanie prezentacji, ofert handlowych i raportów z pracy,
  • negocjowanie warunków i zasad współpracy z klientami,
  • podtrzymywanie współpracy i wsparcie merytoryczne klientów,
  • monitorowanie rynku w zakresie popytu, podaży i działań konkurencji.
OFERUJEMY
  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • ciekawą pracę na dynamicznie zmieniającym się rynku opakowań,
  • finansowanie studiów, nauki języków obcych, podnoszenie kwalifikacji.