Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Ostróda
Numer: StPr/22/1806
OBOWIĄZKI:
Obsługiwanie i nadzorowanie maszyn i urządzeń do obróbki mięsa drobiowego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Ostróda

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

PRACA NA PRODUKCJI, OBSŁUGA MASZYN, KONTROLA JAKOŚCI, ODBIÓR GOTOWEGO PRODUKTU Z MASZYNY, SZPACHLOWANIE, KITOWANIE, EDYCJA ETYKIET W JĘZYKU UKRAIŃSKIM Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: [Inne] : POŻĄDANA...

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Morąg

Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

• utrzymanie ciągłości na linii produkcyjnej, • przenoszenie i przewożenie surowców, materiałów, komponentów i części itp. na miejsce prowadzenia prac; • wykonywanie prostych, powtarzalnych czynności montażu podzespołów lub wyrobów gotowych; •...

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Łukta

wszelkie prace związane z ubojem, rozbiorem, pakowaniem mięsa Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: umiejętność pracy w zespoledobry stan zdrowia