Dołącz do Naszego zespołu w Restauracji McDonald’s Olsztyn Dworzec jako pracownik Restauracji na zmianie nocnej oraz przy rozładowywaniu dostaw.

Pracownik zmiany nocnej - Dostawa
Miejsce pracy: Olsztyn
Za co będziesz odpowiadać?
  • przygotowanie produktów oraz obsługa urządzeń
  • sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej
  • kompletowanie i wydawanie zamówień na linii Drive
  • prace magazynowe, uzupełnianie zapasów, rozładowywanie dostawy do magazynów
  • prace porządkowe w kuchni i na terenie restauracji, doczyszczanie restauracji po całym dniu pracy
Czego oczekujemy?
  • otwartości i chęci uczenia się
  • zaangażowania w wykonywaną pracę
  • naturalnego, bezpośredniego kontaktu z Naszymi Gośćmi
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych, bądź chęci jej wyrobienia
  • umiejętności komunikacji w zespole
Co oferujemy w zamian?
  • Stawka 19 zł/h brutto [po 3 miesięcznym okresie próbnym 20zł/h brutto]
  • dodatek za pracę w niedzielę i święta 5 zł/h brutto
  • 20% dodatku za pracę w godzinach nocnych
  • umowę o pracę
  • pakiet sportowy OK System/Multisport
  • ubezpieczenie grupowe
  • ofertę rabatową dla pracowników
  • elastyczny grafik dla osób uczących się
  • możliwość szybkiego rozwoju
  • pełen zakres szkoleń
  • * możliwość złożenia ulotki rekrutacyjnej na miejscu w restauracji

Najnowsze oferty pracy:

  • Elektromonter Sieci Trakcyjnej - kolej / tramwaj (m/k)

    Budimex SA

    Zadania: Demontaż elementów sieci trakcyjnej Montaż konstrukcji wsporczych sieci trakcyjnej Montaż osprzętu sieci trakcyjnej Montaż sekcji uszynienia grupowego Montaż sekcji sieci trakcyjnej Regulacja sieci trakcyjnej Aplikuj jeśli: Posiadasz min. 2 lata...

  • Lekarz Neurolog

    Medicover Sp. z o.o.

    Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji prawo wykonywania zawodu umiejętność obsługi komputera Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG – sam wybierasz elastyczne godziny...