Budimex S.A. jest liderem wśród pracodawców branży budowlanej - organizacją z wieloletnim doświadczeniem i stabilną pozycją na rynku.
Mając status generelnego wykonawcy realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego.
Zatrudniamy
w Polsce ponad 7 000 osób

współpracujemy z 12 000 kontrahentów

realizując ponad 300 kontraktów w ciągu roku

Budimex SA to największa i najbardziej dynamiczna spółka giełdowa działająca w branży budowlanej w Polsce nieprzerwanie od 1968r.

Naszym głównym udziałowcem jest Ferrovial – światowy lider w infrastrukturze transportowej zatrudniający ponad 70 000 pracowników i działający w ponad 15 krajach na świecie. Mając status generalnego wykonawcy realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego.

Praktykant / Praktykantka w Pionie Ekonomicznym Produkcji

Jeżeli jesteś studentem, którego interesują zagadnienia związane z ekonomią, finansami oraz chciałbyś poznać specyfikę pracy ekonomisty na kontrakcie budowlanym, dołącz do nas!

W ramach realizowanej praktyki będziesz wspierał zespół w następujących zadaniach:
  • weryfikacja formalno-rachunkowa dokumentów księgowych
  • ewidencja księgowa  wszystkich dokumentów dotyczących kontraktu/projektu (w tym między innymi faktury zakupu, rozchody magazynowe, produkcja, etc.)
  • rejestrowanie i kontrola realizacji umów z kontrahentami
  • udział w procesie budżetowania
  • raportowanie/udział w sporządzaniu podstawowych raportów
  • monitorowanie procesu płatności
  • archiwizacja dokumentów

Zapraszamy studentów III, IV lub V roku studiów  dziennych i zaocznych lub absolwentów o kierunku ekonomia, zarządzanie, finanse, rachunkowość, którzy chcą zdobywać swoje doświadczenie zawodowe.

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:
  • płatną praktykę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych,
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.
Co możemy Ci zaoferować?
  • prywatna opieka medyczna
  • sekcje sportowe
  • szkolenia dla pracowników
  • wolontariat pracowniczy

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranym kandydatami.

Znajdziesz nas na:
Nasze wyróżnienia
ZOBACZ NASZ PROFIL