Firma Ferguson Sp. z o.o.,

uznany na rynku producent elektroniki użytkowej, w związku z planowanym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Programista aplikacji mobilnych
Miejsce pracy: Olsztyn

Programista React Native
Poziom: Mid/Senior

Niniejsza oferta kierowana jest do osób ambitnych, szukających nowych możliwości rozwoju oraz pragnących wykorzystać swoje umiejętności w rozwijającej się, innowacyjnej firmie. W ramach stanowiska zapraszamy do samodzielnej, twórczej, ciekawej pracy, zapewniającej możliwość stałego rozwoju zawodowego, atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz narzędzia niezbędne do pracy.

Opis stanowiska:

Osoba odpowiedzialna za rozwój i utrzymanie aplikacji mobilnych z obszaru IOT w technologii React Native na platformy Android oraz iOS.

Kluczowe obowiązki:
  • projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności,
  • projektowanie architektury rozwiązań,
  • testowanie wytworzonego oprogramowania,
  • współpraca z zespołem Backend,
  • współpraca z UX Designerem.
Wymagania:
  • znajomość JavaScript, TypeScript, Websocket
  • znajomość technologii React, React Native, hooks, React-Redux, Redux-Thunk, React Navigation,
  • znajomość narzędzi Firebase, npm/yarn, Git,
  • znajomość REST,
  • znajomość podstaw Android oraz iOS (XCode, Android Studio) umożliwiające budowanie aplikacji i rozwiązywanie problemów,
  • łatwość, precyzja i kreatywność w rozwiązywaniu problemów,
  • wiedza o aktualnych standardach,
  • komunikatywność.
Dodatkowym atutem będą:
  • doświadczenie w prowadzeniu testów jednostkowych i integracyjnych aplikacji React-Native,
  • znajomość Google Play Console, AppStore Connect, Google Maps Platform,
  • doświadczenie z NativeModules,
  • wiedza nt. IOT,
  • samodzielność.

Rodzaj zatrudnienia: pełen etat (umowa o pracę/B2B)

Wynagrodzenie: 5000-10000 (netto+VAT)

Lokalizacja: Olsztyn (możliwość pracy zdalnej)

Dostępność: ASAP