Przedstawiciel handlowy Orange D2D

EMERO GROUP jest firmą działającą w branży telekomunikacyjnej od 2006 roku dzięki czemu nasza pozycja jest stabilna i ugruntowana. Jesteśmy wiodącym partnerem Orange Polska S.A. a obszar naszego działania obejmuje cały teren kraju. Zajmujemy się sprzedażą usług i zaawansowanych rozwiązań teleinformatycznych dla klientów indywidualnych oraz firm. Świadczymy również szereg innych usług związanych z prowadzeniem działalności.
Dołącz do naszego zespołu i osiągnij pełnię swoich możliwości! Praca w Emero to pierwszy, poważny krok w drodze do sukcesu zawodowego. Jako pracodawca, staramy się nieustannie rozwijać kompetencje naszych pracowników, tak aby to właśnie z nami osiągnęli pełnię swojego potencjału i odnosili sukcesy na wszystkich polach.

Zakres obowiązków
  • Aktywne pozyskiwanie klientów w kontakcie bezpośrednim (D2D)
  • Prezentacja oferty usług Orange
  • Wsparcie i doradztwo, negocjowanie warunków umowy
  • Realizacja indywidualnych planów sprzedażowych
  • Uczestnictwo w szkoleniach podnoszących kompetencje sprzedażowe
  • Dbałość o wizerunek firmy i dobre relacje z klientami
Wymagania
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej usług lub posiadanie doświadczonej grupy handlowców
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja czasu pracy
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie
  • Chęć do ciągłego rozwijania się i podnoszenia kompetencji
Oferujemy
  • Wsparcie finansowe w pierwszych miesiącach
  • Konkurencyjny system wynagrodzenia prowizyjnego
  • Bazę klientów wspomagającą sprzedaż
  • Dodatkowe konkursy sprzedażowe z nagrodami finansowymi
  • Profesjonalny pakiet szkoleń online z trenerami
  • System benefitów m.in. zniżki na usługi Orange, karta Multisport