Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizowanie sprzedaży oraz rozwój działalności firmy na określonych rynkach.

Zakres obowiązków:
  • sprzedaż drukarek przemysłowych typu InkJet oraz materiałów eksploatacyjnych
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami,
  • aktywne pozyskiwanie nowych nabywców,
  • prowadzenie dokumentacji handlowej.
Wymagania:
  • min. 2 - letnie doświadczenie zdobyte w pracy na podobnym stanowisku (w szczególności w sprzedaży drukarek przemysłowych)
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • organizacja pracy własnej,
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • nastawienie na realizację celów,
  • determinacja w działaniu,
  • gotowość do wyjazdów (praca na terenie całej Polski).
Oferujemy:
  • pracę w nowoczesnej firmie,
  • samodzielne stanowisko w rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • możliwość rozwoju swoich kompetencji,
  • wysokie wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Autojet dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.”