Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Lubomino
Numer: StPr/22/0339
OBOWIĄZKI:

prace porządkowe, prace drogowe, wykaszanie, roboty na terenie gminy Lubomino, wapnik, Rogiedle, Żagany, Gronowo, Bieniewo

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Lubomino


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Szczytno

Symbol data dodania oferty Dodane: dzisiaj


Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

obsługa samochodu do 3,5 tony z zamontowanym podnośnikiem koszowym praca w godz. 7-15 od poniedziałku do piątku. Soboty - sporadycznie Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: mile widziane...


Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Ostróda

Symbol data dodania oferty Dodane: dzisiaj


Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

- dosuszanie trawy - pilnowanie parametrów suszarni Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: podstawowa znajomość i posługiwanie się narzędziami.


Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Jeziorany

Symbol data dodania oferty Dodane: dzisiaj


Symbol firma Pracodawca: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Obsługa i konserwacja urządzeń instalacji służących do uzdatniania wody, nadzór stacji uzdatniania wody, studni, sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, okresowe płukanie sieci wodociągowej, usuwanie awarii instalacji hydraulicznych w obiektach podległych...


Kategorie informacyjne

Najnowsze oferty pracy:

  • Konsultant Medyczny

    Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Lidzbark Warmiński

    Teren pracy: Pisz, Giżycko, Lidzbark Warmiński, Przasnysz Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny / (a) za skuteczną promocję wybranych leków, budowanie trwałych relacji z lekarzami POZ oraz kardiologami, współpracę z farmaceutami na podległym...

  • Organizator obsługi sprzedaży internetowej

    Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    zgodnie z programem stażu staż skierowany do osób bezrobotnych do 30 roku życia zgodnie z założeniami programu POWER Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

Więcej ofert pracy
logo-rynek-pracy-w-Olsztynie

 2018 PRACA W OLSZTYNIE © WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE