Tworzymy dla naszych klientów spersonalizowane rozwiązania – świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu i serwisu tekstyliów dla każdego rodzaju działalności. Oferujemy odzież ochronną i roboczą, maty podłogowe oraz urządzenia z szeroko rozumianego zakresu utrzymania czystości.

Współpracujemy z tysiącami europejskich przedsiębiorstw, które zapewniają produkty i usługi, będące częścią naszego codziennego życia. Nasi klienci mają pewność, że produkty, których potrzebują będą we właściwym miejscu o właściwym czasie – czyste i sprawdzone. 45 000 naszych pracowników w 28 krajach czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem tego procesu. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Jesteśmy obecni w 28 krajach na dwóch kontynentach
  • Blisko 50,000 pracowników
  • Jesteśmy obecni w 440 lokalizacjach
  • Obsługujemy 400,000 klientów
  • Generujemy €3.1 miliarda obrotu
Serwisant - Pracownik Działu Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Olsztyn
Zadania
  • Dokładne i skrupulatne układanie odzieży w szafkach u klienta,
  • Sortowanie odzieży brudnej i przygotowanie jej do transportu,
  • Pomiary pracowników,
  • Wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
  • Wewnętrzna koordynacja serwisu związana z odbiorem odzieży brudnej i dostawą odzieży czystej na terenie zakładu,
  • Prowadzenie na bieżąco ewidencji odzieży wydanej pracownikom.
Oczekujemy
  • Prawa jazdy kategorii "B",
  • Pozytywnego nastawienia,
  • Zaangażowania,
  • Sprawności manualnej,
  • Doświadczenie w obsłudze systemu produkcyjnego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń oraz premie,
  • Pakiet socjalny: bony, paczki świąteczne, wczasy pod gruszą itp.
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie do karty sportowej.
Oferujemy
  • Swobodna atmosfera pracy
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Ogólnodostępny parking dla pracowników
  • Work-life balance
  • Ekspres do kawy i dobre wyposażenie socjalne
  • Umowa o pracę i przejrzyste warunki wynagrodzenia