LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Specjalista ds. Analiz Rynku ( j. rosyjski)
Miejsce pracy: Olsztyn
Zakres obowiązków:
  • analizowanie informacji i dokumentacji w j. rosyjskim dla obszaru Europy Środkowo- Wschodniej i Rosji
  • interpretowanie i wprowadzanie danych do systemu
  • tłumaczenie informacji z j. rosyjskiego na j. angielski
  • przygotowywanie danych i opisów na stronę internetową firmy
  • codzienna współpraca z międzynarodowym zespołem rozproszonym po całej Europie
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie)
  • bardzo dobra znajomość j. rosyjskiego ( w mowie i piśmie)
  • doświadczenie w obszarze gromadzenia i analizowania informacji - mile widziane
  • doświadczenie w pracy biurowej
  • umiejętność analizowania treści, dokładność w działaniu
  • komunikatywność
  • umiejętność organizacji pracy własnej
Oferujemy:
  • praca w znanej międzynarodowej firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji
  • pakiet benefitów dodatkowych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dostęp do platformy My Benefit, dofinansowanie do karty MultiSport, dofinansowanie nauki języków obcych
  • pracę w trybie home office lub hybrydowym- zgodnie z oczekiwaniami Pracownika