Specjalista ds. Przygotowania Produkcji
Miejsce pracy: Olsztyn
Obowiązki:
  • Pozyskiwanie ofert na materiały budowlane i usługi podwykonawcze (przygotowywanie, wysyłanie zapytań ofertowych i wybór najkorzystniejszej oferty),
  • Negocjowanie cen z podwykonawcami i dostawcami,
  • Kontraktacja robot,
  • Tworzenie i prowadzenie baz danych podwykonawców i dostawców
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: budownictwo),
  • min. 2-letnie doświadczenie w branży budowlanej,
  • znajomość języka angielskiego mile widziany,
  • obsługa MS Office, AutoCAD, MS PROJECT, programów do przedmiarowania
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B,
  • Pakiet Benefitów,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy.