Ogłoszenie numer: 7918263, z dnia 2023-01-31

Firma MAG Dystrybucja - wiodący dystrybutor artykułów spożywczych największych polskich producentów takich jak: Maspex, Kompania Piwowarska, Żywiec Zdrój, Carlsberg, Grupa Żywiec do sieci sklepów spożywczych i gastronomii na terenie województw: warmińsko - mazurskiego. pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

Specjalista ds. Rozwiązań IT

Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska

  • weryfikowanie poprawności funkcjonowania oraz wsparcie użytkowników korzystających z systemów IT;
  • rozwiązywanie problemów w systemach m.in. przy współpracy z administratorami, programistami i dostawcami zewnętrznymi;
  • zarządzanie konfiguracją systemów, parametryzacją uprawnień, słowników itp.;
  • tworzenie dokumentacji, instrukcji raportów z systemów;
  • przeprowadzanie testów funkcjonalnych rozwiązań;
  • analiza przypadków pod kątem wdrażania zmian i usprawnień w systemach;
  • wykonywanie importów plików migracji danych, eksportów raportów po migracji;
  • diagnozowanie błędów migracji danych i rozbieżności w danych pomiędzy systemami;
  • współpraca z właścicielami danych w zakresie wyjaśniania rozbieżności.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (może być w trakcie);
  • doświadczenie jako analityk lub architekt systemowy w projektach wdrożeń lub integracji systemów informatycznych klasy ERP;
  • znajomość języka SQL;
  • umiejętność diagnozowania problemów w systemach;
  • doświadczenie w przeprowadzaniu testów funkcjonalnych;
  • nawiązywanie kontaktów i umiejętność budowania długotrwałych relacji;
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • pracę w młodym, zaangażowanym i perspektywicznym zespole;
  • dostęp do nowoczesnych i niezbędnych do pracy narzędzi;
  • pakiet medyczny Medicover oraz możliwość skorzystania z karty Multisport.