Bądź na tak! Podejmij życiowe wyzwanie i dołącz do wielkiej rodziny ITAKI, lidera polskiej turystyki. Poznaj z nami podróże od podszewki i przekonaj się, że I…ITAKI świat nadal jest piękny. Czekamy na Ciebie.

Specjalista ds. Turystyki
Miejsce pracy: Olsztyn
Twoje stanowisko:

Marzysz o odkrywaniu i poznawaniu nowych miejsc?
Chcesz rozwijać swoje umiejętności w obsłudze Klienta?
Zależy Ci na pracy zespołowej, a jednocześnie chcesz realizować swoje aspiracje?
Jeśli tak, to stanowisko Specjalisty ds. Turystyki jest właśnie dla Ciebie. Będziesz miał możliwość obsługi klienta z wykorzystaniem pionierskich w branży turystycznej rozwiązań technologicznych, a dzięki nowościom w naszej ofercie okazję do poszerzania swoich horyzontów.

Nasze wymagania:
  • doświadczenie w zakresie obsługi klienta oraz sprzedaży
  • wysoka motywacja i chęć spełniania podróżniczych marzeń Klientów
  • znajomość geografii świata oraz zagadnień turystyki zagranicznej
  • doświadczenie w sprzedaży ofert turystycznych będzie dodatkowym atutem
  • odpowiedzialność, systematyczność i dokładność w realizacji obowiązków
Dla Ciebie:
  • praca, która pozwoli połączyć pasję podróżniczą ze zdobywaniem nowej wiedzy
  • kompleksowe szkolenie i wdrożenie w nowe zadania
  • nowoczesne systemy i aplikacje usprawniające obsługę Klienta
  • liczne szkolenia z zakresu technik sprzedaży oraz oferty produktowej
  • programy motywacyjne i wewnętrzne konkursy
  • długoterminowa współpraca w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie wakacji w atrakcyjnych miejscach dla Ciebie i Twoich bliskich