Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Specjalista ds. zakupów i obsługi zamówień
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/1094
OBOWIĄZKI:
Realizacja, koordynowanie, monitorowanie przebiegu zamówień, śledzenie realizowanych dostaw, współpraca z dostawcami i podwykonawcami, egzekwowanie warunków umów, negocjowanie warunków handlowych, inicjowanie usprawnień dotyczących zakupów, planowanie, budżetowanie i optymalizacja kosztów realizowanych zakupów, redagowanie umów z kontrahentami, przyjmowanie i realizacja reklamacji, dbanie o terminowy obieg dokumentów handlowych oraz wprowadzanie ich do systemu ERP, zarządzanie transportem.godziny pracy: 08-16
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera - pakiet programów office
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: negocjacje handlowe

Wymagania inne:

Dodatkowym atutem będzie wykształcenie wyższe - mechanika-budowa maszyn, mile widziana znajomość systemów zarządzania ERP.Doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność negocjowania warunków zakupu, wyboru dostawców i podwykonawców, umiejętności analitycznego myślenia, planowania, organizacji pracy, skrupulatność, dokładność, sumienność, kreatywność, otwartość na zmiany, samodzielność i zaangażowanie w podejmowane zadania, umiejętność komunikowania się oraz łatwego nawiązywania kontaktów z dostawcami.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie