Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Specjalista w zakresie psychologii
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/2036
OBOWIĄZKI:
Zadania specjalisty:1) sporządzanie na zlecenie sądu lub prokuratora, opinii w sprawach rodzinnych i opiekuńczych oraz w sprawach nieletnich;2) przeprowadzanie badań;3) prowadzenie mediacji;4) przeprowadzanie wywiadów środowiskowych w sprawach nieletnich;5) poradnictwo specjalistyczne dla małoletnich, nieletnich i ich rodzin.Godziny pracy: 7-15
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: psychologia

Wymagania inne:

Wymagania dla kandydata na stanowisko specjalisty w zakresie psychologii:pełna zdolność do czynności prawnych; posiadanie przez kandydata obywatelstwa polskiego lub obywatelstwa innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej, państwa członkowskiego Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) - strony umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym lub Konfederacji Szwajcarskiej albo obywatelstwa innego państwa, jeżeli na podstawie przepisów prawa Unii Europejskiej przysługuje kandydatowi prawo podjęcia zatrudnienia lub samozatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na zasadach określonych w tych przepisach;nieposzlakowana opinia;kandydat nie został skazany prawomocnym wyrokiem za przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe;przeciwko kandydatowi nie jest prowadzone postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe;stan zdrowia kandydata pozwala na zatrudnienie na stanowisku specjalisty;ukończone studia wyższe z zakresu psychologii w Rzeczypospolitej Polskiej i uzyskany tytuł zawodowego magistra lub ukończone zagraniczne studia z zakresu psychologii uznane w Rzeczypospolitej Polskiej oraz co najmniej 3-letni staż pracy w poradnictwie rodzinnym lub z młodzieżą społecznie niedostosowaną albo 3-letnią praktykę kliniczną.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie