Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie
Warmińsko-Mazurski Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Olsztyn
Ogłoszenie o naborze Nr 77801

Warunki pracy

Praca o charakterze administracyjno - biurowym, czas pracy 8 godzin, obsługa komputera powyżej 4 godzin na dobę, praca w terenie przy realizacji zadań inwestycyjno - remontowych.

Zakres zadań

  • Wykonuje obowiązki nadzoru inwestorskiego wyznaczonych inwestycji i remontów w celu zapewnienia właściwego ilościowo-jakościowego wykonania robót budowlanych, ich sprawnej organizacji, zachowania bezpieczeństwa pracy i ochrony ppoż., odbioru oraz rozliczenia finansowego zadania zgodnego ze stanem faktycznym, podpisanymi umowami, zatwierdzonymi protokołami konieczności, WKI i dokumentacją techniczno-kosztorysową;
  • Realizuje prawa inspektora nadzoru inwestorskiego poprzez wydawanie kierownikowi budowy lub robót, potwierdzonych każdorazowo wpisem do dziennika budowy poleceń w celu usunięcia nieprawidłowości lub zagrożeń, wykonania prób, badań lub odkrywek, wykonania niezbędnych ekspertyz prowadzonych robót budowlanych, przedstawienia dokumentów dopuszczających do obrotu i stosowania w budownictwie wyrobów i urządzeń technicznych oraz wyrobów i urządzeń technicznych oraz wyegzekwowania tych poleceń;
  • Przeprowadza w nadzorowanych obiektach roczne i pięcioletnie przeglądy obiektów budowlanych, w celu sporządzenia protokołu stanu obiektu, aktualizowania zapisów KOB, określenia potrzeb inwestycyjno-remontowych, konserwacyjno-naprawczych danego obiektu a także informowania przełożonego o zagrożeniach i nieprawidłowościach w celu przygotowania rocznych i wieloletnich planów remontowych;
  • Okresowo wykonuje czynności służbowe mające na celu uzyskanie pozwolenia na budowę lub rozbiórkę obiektu budowlanego, zmianę sposobu jego użytkowania i uzyskania decyzji oddania do użytkowania;
  • Współdziała z kierownikiem Sekcji Zamówień Publicznych w celu przygotowania, przeprowadzenia procedur zamówień publicznych oraz wyłonienia wykonawcy dokumentacji technicznej, opracowań lub budowlanych robót budowlanych zgodnie z planami, poleceniami i wyznaczonymi terminami;
  • Uczestniczy w opracowaniu lub samodzielnie przygotowuje sprawozdania roczne i okresowe z realizacji zadań oraz wydatków budżetowych, korespondencję oraz inne informacje w celu właściwego i terminowego wykonania przydzielonych zadań i udzielania odpowiedzi na pisma.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe budowlane
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie realizacji zadań inwestycyjno - budowlanych i remontowych
  • uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń;
  • poświadczenie bezpieczeństwa o klauzuli poufne lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego, zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych.
  • przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa;
  • biegła znajomość przepisów wynikających z Prawa budowlanego oraz przepisów wydanych na ich podstawie.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • umiejętność obsługi programów kosztorysowych;
  • znajomość przepisów dotyczących: zamówień publicznych, rachunkowości, finansów publicznych; BHP i p.poż;
  • umiejętność: stosowania prawa w praktyce, analitycznego myślenia, redagowania korespondencji, prognozowania;
  • umiejętność koordynowania robót budowlanych, rozwiązywania problemów i działania w sytuacjach stresowych
  • samodzielność, kreatywność, inicjatywa.