Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Specjalista
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0217
OBOWIĄZKI:
koordynowanie komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej Oddziału; samodzielność w opracowaniu i obiegu dokumentów urzędowych oraz ich archiwizacji; współpraca z Kancelarią PAN we wszystkich sprawach dotyczących wypełniania zadań statutowych Akademii na terenie działalności Oddziału; sprawne i terminowe realizowanie wszelkich spraw związanych ze współpracą ze środowiskiem naukowym regionu, towarzystwami i stowarzyszeniami naukowymi w regionie, z organizacjami społecznymi, organami władzy i administracji państwowej oraz samorządowej, z zagranicznymi ośrodkami naukowo-badawczymi; organizacja konferencji, posiedzeń naukowych oraz wydarzeń popularyzujących naukę; przygotowywanie wniosków w sprawie przyznania środków budżetowych i prowadzenie ich rozliczeń w systemie ERP; koordynowanie przygotowania publikacji zwartych i periodycznych Oddziału; godziny pracy 8-14
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), administracyjne

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe; znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; biegła obsługa programów komputerowych z pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook, Teams) oraz aplikacji do obsługi stron internetowych; dobre planowanie pracy własnej; komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji interpersonalnych; kreatywność we współpracy w zespole.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 100 - 2 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie